תקנון אתר

 

1. כללי

 

א. האתר  הינו אתר ברשת האינטרנט, המנהל חנות וירטואלית, ומציע ללקוחותיו מידע ומכירת מוצרים שונים (זרי פרחים, עציצים כלי נוי וכו') (להלן: המוצרים). האתר הינו בבעלות החנות פרחי יעקב.

 

ב. השימוש בלשון זכר בתקנון זה הוא מטעמי נוחות בלבד.

 

ג. כל הקונה מוצרים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל באמצעות האתר אינפורמציה ו/או מי שגולש באתר ומשתתף שהאתר מציע מתחייב ומצהיר כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.

 

2. תנאי שימוש באתר: קניית מוצרים וקבלת מידע

 

ד. ניתן לבצע פעולות שונות באתר אך ורק לשם ביצוע הזמנות, קבלת שירותים ו/או מידע. אין לעשות שימוש באתר זה למטרות אחרות.

 

ה. כל אדם שהינו מעל גיל 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל (או בעל הרשאה מפורשת מאת בעל כרטיס האשראי), רשאי להגיש הצעות לקניית שירותים באמצעות האתר.

 

ו. הזמנתו או הצעתו (להלן: ההצעה) של הקונה לקבלת שירותים תתקבל אך בתנאי שהתקיימו כל התנאים הבאים במצטבר:

 

i. ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הקונה.

 

ii. המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי.

 

iii. המען בו יש לספק את השירות נמצא במפת החלוקה של החנות.

 

iv. הקונה הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון.

 

3. כיצד קונים באמצעות האתר

 

א. תחילה יש לבחור את המוצר וללחוץ הוספה לסל.

 

ב. יש להזין פרטי המזמין.

 

ג. יש להזין פרטי המקבל, כתובת למשלוח.

 

ד. יש לציין את אזור המשלוח, לתשומת לבך כל הזמנה כרוכה בדמי משלוח.

 

ה. יש לבחור תאריך אספקה רצוי.

                                      

ו. יש לציין ברכה.

 

ז. יש להזין פרטי כרטיס אשראי.

 

ח. מספר הזמנה ישלח למייל האישי שלך.

 

4. מדיניות שירותים ומחירים

 

א. הזמנות באתר יתקבלו בקניה מעל 130 ₪ בלבד.

 

ב. התמונות המצולמות באתר לזרים, במספר גדלים, מייצגות את הזר ה-גדול/בינוני/קטן.

 

ג. מגוון השירותים, המחירים (לרבות בגין הוצאות משלוח) ותנאי התשלום באתר זה יכולים להשתנות מעת לעת על פי שיקול הדעת הבלעדי של החנות.

 

ד. במקרה שבוצעה הזמנה לקניית זרי פרחים וסידורי פרחים המוצגים באתר והתברר כי מוצר כלשהו מהמוצרים אזל, תספק החנות לקונה מוצר דומה למוצר שהוזמן על ידו, ככל הניתן בצבעים ו/או בסוג של מוצרים שהוזמן בהזמנה המקורית.

 

ה. ובמקרה שאזל כל מוצר אחר המוצג באתר תשלח לקונה הודעה מתאימה ע"י הדוא"ל או טלפונית. החנות שומרת לעצמה את הזכות להגיש הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם יסכים לכך הקונה, פרטי ההזמנה שלו יעודכנו בהתאם. אם לא, ההזמנה שלו תימחק וכרטיס האשראי שלו לא יחויב.

 

ו. המשלוח יגיע ליעד המבוקש בתוך  5 שעות מרגע אישור ההזמנה בתנאי שההזמנה בוצעה בשעות פעילות האתר, בימים א'-ה' בשעות 09:30 – 18:00, ימי שישי וערבי חג בשעות 09:00 – 12:00למעט ערבי חג, בהם לא ניתן יהיה להתחייב לשעת הגעה. בימים אלו תסופק ההזמנה במהלך היום. טווח אספקה למשלוחים החל משעה 10:00 עד השעה 20:00, הזמנה שבוצעה עד השעה 18:00 תגיע ליעדה עד השעה 21:00.

 

ז. משלוח שחזר לסניף יחייב את המזמין בדמי שליחות נוספים בסך של מחיר השליחות כדי להוציא את ההזמנה בשנית ליעד המקורי או ליעד אחר.

 

5. הפרטים של קונה השירותים ואבטחת האתר

 

א. בעת ביצוע הזמנה לרכישת שירותים ע"י האתר הקונה יידרש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו' (להלן: הפרטים של הקונה). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הקונה בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ"ל לא יישאו בכל אחריות כלשהי ישירות או בעקיפין למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

 

ב. הקלדת פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית. נגד מוסרי הפרטים הכוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי ממפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם.  במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הקונה), שמורה לחנות  ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההצעה.

 

ג. מחשב עיבוד הנתונים של החנות מנהל רישום ממוחשב של כל הפעולות המתבצעות באתר. רישום זה יהווה ראיה לכאורה לאמור בפעולות אלו. ואולם, השעון של השרת יהווה ראיה סופית ומכרעת לעניין המועד בו בוצעה פעולה באתר.

 

ד. פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההצעה ופרטי הקונה יועברו ע"י פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL), המקובל בסחר אלקטרוני, למחשב עיבוד הנתונים של החנות. פרטים אלו לא יועברו על ידי החנות ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט לחברת כרטיסי האשראי ולספקים, וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הקנייה שביצע הקונה. החברה משאירה לעצמה את הזכות להשתמש בפרטים, שימסור הקונה לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אישית למבצע הפעולה ולא יזהו אותו.   

 

ה. החנות תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דוא"ל ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים של החנות, חידושים באתר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב, אלא אם יודיע הקונה בכתב שהוא לא מעוניין בכך.

 

6. תשלום בגין השירותים

 

7. כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ, אלא אם כן צוין אחרת במפורש. התמורה בגין השירותים תגבה באמצעות כרטיס האשראי אשר פרטיו הוקלדו בהצעה לפני או בסמוך לשיגור המוצרים לכתובת אשר צוינה בהצעה. אם על פי מדיניות החנות יתאפשר תשלום התמורה בתשלומים, יתבצע חיוב בהתאם (בכפוף לאישור חברת האשראי).

 

8. סך התמורה בו יחויב הקונה מופיע ב"עגלה" או "במסך פרטי העסקה – בתהליך הקופה". סכום זה כולל את כל הפריטים המופיעים ב"עגלה" לרבות הוצאות משלוח.

 

 

 

9. הגבלת אחריות

 

10. החנות שואפת שכל המוצרים המוצעים על ידה באתר יהיו באיכות גבוהה וראויים לשימוש. דגש רב מושם על איכותם הגבוהה של פרחים, עציצים, צמחי נוי, זרי פרחים וסידורי פרחים.

 

11. ביטול הזמנה

 

כל רוכש המבקש לבטל את הרכישה יודיע על כך טלפונית (039701107). וישלח במקביל הודעה בכתב (פקס או באמצעות דוא"ל).

 

ביטול הזמנה כרוך ב-10% מההזמנה או מינימום 50 ש"ח.

 

אם התקבלה הודעת הביטול לפני ששוגרו המוצרים על ידי החנות, הרוכש יחויב בדמי ביטול הזמנה

 

אך אם התקבלה הודעת הביטול לאחר ששוגרו המוצרים על ידי החנות ו/או מי מטעמה, לא ניתן יהיה לבטל את הרכישה והרוכש יחויב במלוא מחיר הרכישה.

לא ניתן לבטל הזמנה של בלונים לאחר ביצוע ההזמנה .

מדיניות ביטולי עסקה יהיו עפ"י חוק הגנת הצרכן 1981

 

12. האחריות הבלעדית לכל המוצרים שאינם פרחים, עציצים, צמחי נוי, זרי פרחים וסידורי פרחים ולגבי כל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים, טיב המוצרים, תכונות המוצרים, תמונות המוצרים וכיו"ב, חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים, על-פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר/שירות, אם צורפו.

 

13. התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי לאור העובדה כי התמונות מוצגות על גבי צג המחשב ו/או מודפסות ע"י המחשב, ייתכנו הבדלים ושינויים בין המראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.

 

14. בכל מקרה חבות החנות, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע"י הקונה.

 

15. החנות ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכך שהשרת אשר באמצעותו עובד האתר יהיה נקי מווירוסים או מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הקונה או בציוד אחר של הקונה כאשר הוא נכנס ו/או מזמין או שירותים ו/או משתמש באתר. כמו כן, החברה לא תהיה אחראית לפעילות בלתי חוקית באתר שנעשית על ידי קונה כלשהו או צד ג' כלשהו שאינו בשליטת החברה. החברה תהא רשאית להפסיק או למנוע את התקשרות או הגישה של קונים לכל חלק שהוא באתר או באתר כולו בכל שלב.

 

 

 

16. שיפוי ופיצוי בגין שימוש בלתי ראוי באתר

 

17. כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החברה ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחנות /או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם.

 

 

 

18. בעלות ושמירה על זכויות

 

19. האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר (לרבות:................),  זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החנות וחלקם בבעלות צדדי ג'. קונה ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר. החברה מתירה למשתמש "להוריד" (download) נתונים למחשבו האישי לצורך שימוש אישי בלבד שאינו מסחרי, היתר זה כמו גם כל פעולה חוקית אחרת באתר, אין בהם כדי להקנות למשתמש זכות קניינית כלשהי במידע האמור בפרט ובאתר ובתוכנו של האתר בכלל.

 

20. המשתמש מתחייב שלא להעלות (upload) לאתר כל מידע מכל סוג ומין שהוא, המפר את זכויות היוצרים, סימני המסחר ו/או כל זכות קניינית אחרת ו/או חומר פורנוגרפי ו/או חומר שיש בו חשש ללשון הרע וכו''. העלה המשתמש מידע ו/או חומר כאמור לעיל, מתחייב הוא לשפות את החנות ו/או מי מטעמה ו/או את מפעילי האתר בגין כל נזק ו/או הוצאה (לרבות שכ"ט עו"ד והוצאות משפט), שייגרמו להם כתוצאה מהתנהגותו הבלתי ראויה של המשתמש, הנזכרת לעיל.

 

21. במידה והאתר מכיל קישורים (לינקים) לאתרים אחרים ברשת האינטרנט. החנות מספקת לינקים אלה לנוחות בלבד ואין היא נושאת באחריות למידע המופיע בהם או באתרים אחרים המקושרים אליהם לתוקפם ולחוקיותם. קונה המבקש לעשות שימוש בלינקים אלה עושה זאת על אחריותו בלבד.

 

22. כל המבקש ליצור לינק לאתר זה באתרים אחרים נדרש לפנות בכתב ומראש לחנות על מנת לקבל אישור בכתב לכך תנאים נוספים ומקום השיפוט.

 

23. החנות תהא רשאית לסגור את האתר או לבטל שירותים או לצמצמם. כמו כן, תהא החנות רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.

 

24. כל מחלוקת שהיא בין קונה ו/או גולש באתר לבין החנות בשל פעילות באמצעות האתר תתברר בישראל בכל אחד מבתי המשפט ברחבי הארץ .

 

 

 

25. שירות לקוחות

 

26. לבירורים שונים ואינפורמציה נוספת ניתן לפנות לחנות בטלפון 03-9701107 בימים א'-ה' בין השעות 10:00 – 19:00 יום ו' וערבי חג בין השעות 9:30– 13:00.

 

27. במקרה של תלונת לקוח, התלונה תענה ותטופל ע"י נציג של החנות .................. עד 24 שעות . לתשומת ליבך!

 

28. תלונות לא תתקבלנה לאחר שבוע ימים מיום ההזמנה.

 

29. תלונות על איכות המוצר מתקבלות בטווח של  24 שעות מזמן האספקה ובהצגת המוצר בלבד.